Bizimle Çalışın

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz hayatta en çok önemsediğimiz şeyi ifade eder. Kendi aramızda, müşterilerimizle ve ortaklarımızla çalışma şeklimizi temel değerlerimiz belirler. En önemlisi, kendimizin en iyi hali olmamıza yardım ederler.

ETKİ - Müşterilerimizin en büyük sıkıntılarını çözmelerine yardımcı oluyoruz.
DÜRÜSTLÜK - Doğru olanı yaparız.
SAYGI - Çalışanlarımza, müşterilerimize, ortaklarımıza ve gezegenimize aynı değeri veriyoruz.
TAKIM ÇALIŞMASI - Hedeflerimize ulaşmak için hep birlikte çalışıyoruz.
YENİLİK - Bir şeyler yapmanın daha iyi bir yolunu bulmak için öğrenir ve uyum sağlarız.

Çalışma Prensibimiz

İyi Bir Takımız
Hedeflediğimiz iş sonuçlarına ulaşmak için stresli ortamlarda dahi motivasyonumuzu koruyarak, enerjimizi koruyarak ve işbirliği yaparak çalışırız.

Önceliğimiz Müşterimiz
Müşterimizin ihtiyaçlarını doğru öngörür, tanımlar ve müşterimizle güven tabanlı ilişkiler kurarız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde karşılarız.

Çeviklik ve Dijital Dönüşüm
İş hayatını, hukuğu, sektörel dinamikleri, uluslararası ticaretteki değişimleri, teknolojiyi hızla öğrenir, uygular, uyum sağlar ve ileri taşırız.

Previous slide
Next slide

Rakamlarla DCS

Çalışanlar
0
Gümrük
Müşaviri
0
Yardımcısı
Gümrük Müşavir
0
Gümrük Müşavir Yardımcısı
Adayı
0
Kadın
0 %
Erkek
0 %
Y Nesli
0 %

Gelişim

Sürekli gelişen ve sektörümüzü yenilikçi vizyonumuzla ileriye taşıyan bir şirket olarak  çalışanlarımızın da sürekli gelişimine inanıyoruz. Yaptığımız işte en iyi olmayı destekliyoruz. Uzmanlığımızla ilgili mesleki gelişim programlarının yanı sıra günümüzün yetkinliklerini kazandıracak eğitimlerle çok boyutlu gelişime inanıyoruz. Hem mevcut roller hem de çevik yapımız içinde dinamik kariyer gelişimini destekleyecek şekilde potansiyel görevlere hazırlayacak programları geliştiriyoruz.

DCS olarak tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini DCS Gelişim Programı çatısı altında topluyoruz. Bu program, çeşitli eğitim programları oluşturarak; DCS ekibinin potansiyellerini ve performansını en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri fırsatlar yaratıyor.

Performans Değerlendirme

DCS’nin vizyonu doğrultusunda belirlenen stratejik hedeflere erişilmesini sağlamak amacıyla etkinliğini ve verimliliğini adil ve objektif kriterler ile değerlendirilmesini, bireysel ve kurumsal başarının tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlamaktayız.

Çevik organizasyon yapısı içinde çalışanlarımızın işini dinamik proje yaklaşımlarıyla sürekli geliştirmesi, sektörel yeniliklerle işimizin dinamik yapısı içinde hızlıca adapte etmesini sağlamak için çevik yaklaşımları uyguluyoruz.

Kişisel ve Mesleki Eğitimler

Şirketimiz bünyesinde çalışan personelin eğitim gereksinimleri saptanarak, sektördeki yenilikleri ve değişiklikleri izlemesini sağlamak, görev tanımlarının gerektirdiği yetkinlikleri kazandıracak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak kişisel ve mesleki eğitimler şirketin eğitim dönemlerinde planlanmaktadır.

Gümrük Müşaviri ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı sınavlarına hazırlanan çalışanlarımıza kurs desteği sağlanmaktadır.

Müşteri taleplerine göre Gümrük ve Dış Ticaret konularında şirket dışı eğitimler düzenlenmektedir.

COVİD-19 Pandemi Süreci Webinar Eğitimlerimiz “Öğren Molası”

Her ayın 2.  ve 4. Çarşamba günü 12:30 – 13:30 saatleri arasında çalışanlarımıza teknolojiden, kişisel/mesleki gelişime, aileden, sağlıklı yaşamaya kadar pek çok farklı konu uzmanı ile bir araya getirdiğimiz webinarlar dizisidir.

Tüm etkinlikler Zoom platformu üzerinden canlı olarak yayınlanmakta, pc, telefon, tablet gibi cihazlardan takip edilebilmektedir.

İşe Alım Süreci S.S.S.

Kurumumuzun temel, fonksiyonel ve kültürel olgunluğuna sahip, liderliğe yatkın olmanız aradığımız özellikler arasındadır.

Takımımıza katılmak için Kariyer.net’teki ilanlarımızı takip edebilir veya “Buradan Kariyer Formu’nu doldurabilirsiniz”

Özgeçmişiniz işe alım ekibimizin ön değerlendirmesinden geçer ve ilgili pozisyon için aranılan niteliklere göre size geri dönüş sağlanır.

Süreç hakkında bilgilendirmeler İşe Alım ekibimiz tarafından telefon veya e-posta aracılığıyla yapılmaktadır. Sorularınız için İşe Alım ekibimize ulaşabilirsiniz.

Genel başvuru için Özgeçmişinizi sisteme ekleyerek profilinizi oluşturabilirsiniz. Özgeçmişiniz olası pozisyonlarda değerlendirilmek için aday havuzumuzda tutulacaktır.

Yılın belli dönemlerinde işe alımlar yapılmaktadır.

Özgeçmişiniz öncelikle başvurduğunuz pozisyon için değerlendirilir, niteliklerinize uygun diğer pozisyonlarda da değerlendirilebilirsiniz.