Gümrük Müşavirliği alanında bugünün öncü şirketi olarak geleceğe hazırlanıyoruz.

Dijitalleşme stratejimizle hem firmamız hem de müşterilerimiz için hızlı sonuçlar aldıracak çok önemli adımlar atıyoruz.

En temel hedefimiz, güçlü bilgi birikimimizle yaptığımız yatırımların mevcut müşterilerimizin memnuniyetini, bağlılığını artırması ve dünya çapındaki diğer büyük müşterilerin bizi tercih etmesini sağlaması.

Bu yolculukta en önemli gücümüz İnsan Kaynağımız.

Temel İLKELERİMİZ

Müşteri Önceliğimizdir

Müşteri Önceliğimizdir

Müşterimizin ihtiyaçlarını anlar, beklenenin üstünde bağlılık yaratan hizmet sağlarız.

İşimizde en iyisi olmak isteriz

İşimizde en iyisi olmak isteriz

İşimizin standartlarını sürekli geliştirirken, işimizde en iyisi olmayı hedefler, sürekli öğreniriz.

İyi bir takımız

İyi bir takımız

Etkili iletişim kurarız, açık ve yapıcı iletişime, destek ve empatiye önem veririz. İş birliği ve takım çalışması ile ortak başarıyı hedefleriz.

Değişim ve inovasyonla gelişiriz.

Değişim ve inovasyonla gelişiriz.

Dijitalleşme ve yenilikçi trendleri takip eder, en verimli şekilde faydalanır, sektörün ve farklı sektörlerin gelişimini takip eder, daha iyisi için sürekli sorgularız.

RAKAMLARLA DCS

MaleFemaleSvg

248

Çalışanlar

MaleFemaleSvg

19

Gümrük Müşaviri

MaleFemaleSvg

67

Gümrük Müşavir
Yardımcısı

MaleFemaleSvg

62

Gümrük Müşavir
Yardımcısı Adayı

%35

Kadın

%65

Erkek

STRATEJİLERİMİZ

Stratejilerin geleceğe taşıyan şirketimiz yeni normalde dijital dönüşümü İnsan Kaynakları süreçlerine taşıdı. İnsan Kaynakları Stratejilerimizi indirmek için tıklayınız.

EĞİTİM ve GELİŞİM

DCS, yenilikçi vizyonuyla çalışanlarının sürekli gelişimine önem vermekte ve gelişimlerini destekleyecek faaliyetleri Şirket/Kişi ihtiyaçları göz önünde bulundurarak planlamaktadır.

DCS, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini DCS Gelişim Platformu çatısı altında toplamaktadır. 

DCS Gelişim Platformu, bugün ve gelecekteki hedeflerimiz için dijital öğrenme ve etkileşim aracı olarak kullanılmaktadır.

Hem kişisel hem de mesleki gelişimi destekleyen platformda pek çok farklı kaynaktan zengin içerikler yer alıyor.

Liderlik, iş trendleri, fonksiyonel/teknik alanlar, kişisel gelişim gibi iş ve yaşam becerilerimiz için gerekli olan birçok farklı konuyu kapsayan içeriklere hem bilgisayarlardan hem de mobil uygulama üzerinden ulaşabilmektedir.

Webinar Eğitimleri – Öğren Molası

Her ayın 2.  ve 4. Çarşamba günü, 12:30 – 13:30 saatleri arasında konusunda uzman kişilerin anlatımıyla kişisel ve mesleki gelişim Webinar Eğitimleri düzenlenmektedir.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

Kurumsal hedeflerimize paralel tüm çalışanlarımız için Balanced Scorecard (Dengeli Hedef Kartı) bireysel hedefleri belirlenir bireysel performansın, başarının adil ve objektif kriterler ile değerlendirilmesini ve ödüllendirilmesi sağlanır.

GENÇ YETENEK PROGRAMI

DCS  gelecek vizyonu ve stratejileri kapsamında yeni mezun ve son sınıf öğrencilerine çalışma ve staj fırsatı sunmaktadır.

DCS Genç Yetenek programına dahil olacak genç yeteneklere, Genel Yetenek, İngilizce, Video Mülakat, Kişilik Envanteri ve birebir mülakat gibi tamamı dijital bir platformda yürütülen değerlendirme süreci uygulanmaktadır.

Genç Yetenekler, gelişim programı içinde eğitim ve iş başı öğrenme aktivitelerin yanında çevik yöntemle yürütülen süreç projelerine dahil edilmektedirler.

Kapsamlı eğitim süreci sonunda farklı departmanlarda hem uzmanlaşmaktalar hem de büyük resme yönelik rotasyon programlarıyla desteklenmektedirler.

DCS Young Sherpa Programı videoları;

DCS Young Sherpa Genç Yetenek Programı Katılımcıları Yöneticilerimizle Birlikte Anlatıyor tıklayınız.
DCS Young Sherpa Genç Yetenek Programı Katılımcıları Anlatıyor tıklayınız.

İşe Alım Süreci S.S.S.

Kurumumuzun temel, fonksiyonel ve liderlik yetkinliklerine, kültürüne uygun adayların seçilme ve yerleştirilme sürecini kapsamaktadır.

Online portallar üzerinden (Kariyer.net, Linkedin vb.) yayınlanan ilanlar üzerinden belirtildiği şekilde başvuru yapabilirsiniz veya genel başvuru yapmak için buradan Başvuru Formunu doldurabilirsiniz

Başvurunuz İşe Alım ekibimiz tarafından ön değerlendirme sürecinden geçirilerek başvuru yapmış olduğunuz pozisyon için aranılan niteliklere uygunluğu değerlendirilir.

Süreçte olumsuz değerlendirilmeniz durumunda başvurduğunuz pozisyon kapatıldığında İşe Alım ekibimiz tarafından geri dönüş e-posta ya da telefon ile yapılmaktadır.

DCS‘de ön değerlendirmesi olumlu olan adaylar Online Değerlendirme Merkezi uygulamalarına davet edilir.
Bu süreçte pozisyon gerekliliklerine göre aşamalı olarak online sistem üzerinden Yabancı Dil Seviye Tespit ve Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri, Video Mülakat vb. bir çok uygulama yapılır.
Uygulamaları tamamlayan ve ilgili pozisyona uygun olan adaylarımız birebir mülakata davet edilir.

Süreç hakkında bilgilendirmeler İşe Alım ekibimiz tarafından telefon veya e-posta aracılığıyla yapılmaktadır. İşe Alım ekibimize tüm sorularınızla ilgili ulaşabilirsiniz.

DCS’de yılın farklı dönemlerinde işe alımlar yapılmaktadır.

Özgeçmişiniz öncelikle başvurduğunuz pozisyon için değerlendirilmekle birlikte, niteliklerinize uygun farklı pozisyonlarda da değerlendirilebilir.

BAŞVURUN

DCS, öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları sunmaktadır.

Başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.

BİZE SORUN

İsim Soyisim

e-posta

Konu

Mesaj

2021 © Her hakkı DCS Dijital Gümrük Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.