Bizimle Çalışın

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz hayatta en çok önemsediğimiz şeyi ifade eder. Kendi aramızda, müşterilerimizle ve ortaklarımızla çalışma şeklimizi temel değerlerimiz belirler. En önemlisi, kendimizin en iyi hali olmamıza yardım ederler.

ETKİ– Müşterilerimizin en büyük sıkıntılarını çözmelerine yardımcı oluyoruz.

DÜRÜSTLÜK– Doğru olanı yaparız.

SAYGI– Çalışanlarımza, müşterilerimize, ortaklarımıza ve gezegenimize aynı değeri veriyoruz.

TAKIM ÇALIŞMASI – Hedeflerimize ulaşmak için hep birlikte çalışıyoruz.

YENİLİK– Bir şeyler yapmanın daha iyi bir yolunu bulmak için öğrenir ve uyum sağlarız.

Çalışma Prensibimiz

İyi Bir Takımız

Hedeflediğimiz iş sonuçlarına ulaşmak için stresli ortamlarda dahi motivasyonumuzu koruyarak, enerjimizi koruyarak ve işbirliği yaparak çalışırız.

Önceliğimiz Müşterimiz

Müşterimizin ihtiyaçlarını doğru öngörür, tanımlar ve müşterimizle güven tabanlı ilişkiler kurarız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde karşılarız.

Çeviklik ve Dijital Dönüşüm

İş hayatını, hukuğu, sektörel dinamikleri, uluslararası ticaretteki değişimleri, teknolojiyi hızla öğrenir, uygular, uyum sağlar ve ileri taşırız.

Rakamlarla DCS

MaleFemaleSvg

459

Çalışanlar

MaleFemaleSvg

37

Gümrük Müşaviri

MaleFemaleSvg

108

Gümrük Müşavir
Yardımcısı

MaleFemaleSvg

142

Gümrük Müşavir
Yardımcısı Adayı

MaleFemaleSvg

%35

Kadın

MaleFemaleSvg

%65

Erkek

Gelişim

DCS, yenilikçi vizyonuyla çalışanlarının sürekli gelişimine önem vermekte ve gelişimlerini destekleyecek faaliyetleri Şirket/Kişi ihtiyaçları göz önünde bulundurarak planlamaktadır.

DCS, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini DCS Gelişim Programı çatısı altında toplamaktadır. Bu program altındaki çeşitli eğitim programları DCS ekibinin potansiyelini ve performansını en iyi şekilde ortaya koyabileceği fırsatlar yaratmaktadır.

Çevik yapısı içinde dinamik kariyer gelişimini desteklemektedir.

Performans Değerlendirme

DCS, bireysel performansın, başarının adil ve objektif kriterler ile değerlendirilmesini ve ödüllendirilmesini sağlamaktadır.

DCS’de çalışanlarının işini sürekli geliştirmesini, sektörel yeniliklerle hızla adapte olmasını, ekip içerisinde uyumlu çalışmasını sağlamak için Çevik (Agile) yaklaşım uygulanmaktadır.

Genç Yetenek Programı

DCS gelecek vizyonu ve stratejileri ile paralel genç yetenek programını hayata geçiriyor!

DCS Young Sherpa Programı: Ülkemizin yeni mezun ve son sınıf öğrencilerine tam zamanlı çalışma fırsatı sunan dopdolu bir kariyer yolculuğu ve genç yetenek programıdır.

 

Organizasyona dinamizm katacak, kritik bir mesleği uzmanlarından öğrenirken, kendi yetkinlikleri ile değer ve fark yaratacak çalışma arkadaşlarımızı; genel yetenek, İngilizce, kişilik envanterleri, online mülakat gibi tamamı dijital bir platformda yürütülen değerlendirme sürecinin ardından 2021 yılının Şubat ayında bünyemize dahil ediyoruz.

 

Dijital dünya trendlerine hakim, önerileri ve yaklaşımıyla değişimi destekleyecek ve tetikleyecek Young Sherpa katılımcıları kapsamlı bir eğitim sürecine dahil olacaklar ve farklı departmanlarda hem uzmanlaşacak

hem de büyük resme yönelik rotasyon programlarıyla destekleneceklerdir.

Kişisel ve Mesleki Eğitimler

DCS çalışanlarının eğitim gereksinimleri saptanarak, kişisel, mesleki eğitimler ve yönetsel gelişimlerine fayda sağlayacak eğitimler planlanmaktadır.

Webinar Eğitimleri – Öğren Molası

Her ayın 2.  ve 4. Çarşamba günü, 12:30 – 13:30 saatleri arasında konusunda uzman kişilerin anlatımıyla kişisel ve mesleki gelişim Webinar Eğitimleri düzenlenmektedir.

Webinar Eğitim örnekleri:

  • Dijital Dünyada Kişisel Gelişim ve Duygusal Zeka
  • Çeviklik ve Çevik Organizasyon
  • Etik ve Uyum
  • AB Yeşil Mutabakatı’nın (Green Deal) Temel Unsurları: Türk İş Dünyası için Beklentiler…

E-learning uygulaması

Tüm çalışanlar özgün kullanıcı kodları ile online eğitim uygulamasına zamandan ve mekândan bağımsız giriş yaparak eğitimlere erişim sağlayabilmektedir.

BAŞVURUN

Takımımıza dahil olmak için,

Kariyer.net’teki ilanlarımızı takip edebilir veya “Buradan Kariyer Formu’nu doldurabilirsiniz”

İşe Alım Süreci S.S.S.

Kurumumuzun temel, fonksiyonel ve kültürel olgunluğuna sahip, liderliğe yatkın olmanız aradığımız özellikler arasındadır.

Kariyer.net’teki ilanlarımızı takip edebilir veya “Buradan Kariyer Formu’nu doldurabilirsiniz.”

Özgeçmişiniz işe alım ekibimizin ön değerlendirmesinden geçer ve ilgili pozisyon için aranılan niteliklere göre size geri dönüş sağlanır.

Süreç hakkında bilgilendirmeler İşe Alım ekibimiz tarafından telefon veya e-posta aracılığıyla yapılmaktadır. Sorularınız için İşe Alım ekibimize ulaşabilirsiniz.

Genel başvuru için Özgeçmişinizi sisteme ekleyerek profilinizi oluşturabilirsiniz. Özgeçmişiniz olası pozisyonlarda değerlendirilmek için aday havuzumuzda tutulacaktır.

Yılın belli dönemlerinde işe alımlar yapılmaktadır.

Özgeçmişiniz öncelikle başvurduğunuz pozisyon için değerlendirilir, niteliklerinize uygun diğer pozisyonlarda da değerlendirilebilirsiniz.

İsim Soyisim

e-posta

Konu

Mesajınız

BİZE SORUN

2021 © Her hakkı DCS Dijital Gümrük Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.